grupa pilotażowa zdjęcie

Materiały
na spotkania

Spotkania NewPastoral prowadzone są w oparciu o materiały przygotowane specjalnie dla naszego projektu. Są to filmy przedstawiające między innymi świadectwa ludzi, którzy przeżyli coś szczególnie ważnego, poruszającego i dziś mają odwagę dzielić się tym z innymi. Na każde spotkanie przygotowaliśmy również tekst oraz krótki samouczek. Tematy spotkań, krótkie fragmenty filmów oraz teksty są dostępne dla każdego na naszej stronie w zakładce „spotkania”. Natomiast pełna wersja filmu jest możliwa do wyświetlenia tylko w czasie spotkania grupy. Parafia udziela gospodarzom dostępu do filmów na każde spotkanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami.

grupa pilotażowa zdjęcie

Aplikacja mobilna
osobiste konto NewPastoral

Podczas spotkania NewPastoral najlepiej mieć przy sobie smartfona i zainstalowaną aplikację mobilną. Znika potrzeba drukowania tekstów oraz kłopot związany z ich dostarczaniem na każde spotkanie. Każdy kto zainstalował naszą aplikację ma dostęp do tekstów na spotkanie, zachęcamy jednak do utworzenia osobistego konta NewPastoral. Konto daje możliwość komunikowania się w ramach grupy oraz otrzymywania informacji o projekcie. Aby utworzyć swoje konto jako uczestnik, należy uzyskać od gospodarza Twojej grupy KOD DOSTĘPU. Po uzyskaniu KODU należy wcisnąć przycisk DOłĄCZ DO PROJEKTU w prawym górnym rogu ekranu i wybrać „chcę utworzyć koto, zaprosił mnie gospodarz”. Zachęcamy do pobrania aplikacji NewPastoral.

googleplay appstore
grupa pilotażowa zdjęcie

Filmy na spotkania
dostęp dla gospodarza

NewPastoral udostępnia zarejestrowanym (posiadającym konto) gospodarzom pełną wersję filmów na każde spotkanie. Wystarczy się zalogować i kliknąć w zakładkę „spotkania”.

W przyszłości gospodarz może również zaprosić uczestników swojej grupy do utworzenia osobistego konta NewPastoral. W tym celu, po zalogowaniu się, należy kliknąć w zakładkę „uczestnicy” a następnie „zaproś uczestnika”. Specjalnie generowany KOD DOSTĘPU umożliwi uczestnikom założenie konta.

Dziękujemy za udział w projekcie i życzymy udanych spotkań.
Ekipa NewPastoral

Pobierz NewPastoral.net

ze sklepu Google Play lub AppStore teraz!

To jest bezpieczny formularz

Dbamy o Twoją prywatność

Coś poszło nie tak. Prosimy spróbować później.

Nowa Aplikacja NewPastoral jeszcze nie jest dostępna.

Premiera planowana jest na styczeń 2018 roku

Zapraszamy już nie długo :) !

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej