grupa pilotażowa zdjęcie

Czym jest
grupa pilotażowa?

Grupa pilotażowa to kilka osób zaproszonych przez proboszcza w celu przygotowania się do utworzenia małych grup domowych. NewPastoral dostarcza kompletny zestaw materiałów (filmy i treści) na cztery spotkania formacyjne grupy pilotażowej. Dzięki formacji uczestniczy posiądą osobiste i praktyczne doświadczenie tego, co następnie zaproponują wspólnocie parafialnej. Spotkania przygotowujące będą również dla proboszcza doskonałą okazją do powierzenia jednemu z uczestników funkcji Administratora NewPastoral w jego parafii. Następnym zadaniem grupy pilotażowej będzie przeprowadzenie kampanii informacyjnej w parafii oraz organizacja zapisów gospodarzy małych grup.

grupa pilotażowa zdjęcie

Rejestracja grupy pilotażowej
Etap I

Jeżeli to jest możliwe, zachęcamy księdza proboszcza do rejestracji grupy pilotażowej w NewPastoral już od pierwszego spotkania. Istnieje również możliwość przeprowadzenia dwóch lub trzech spotkań i zarejestrowania grupy w późniejszym czasie. Zaletą rezerwacji jest to, że daje możliwość korzystania z materiałów na spotkania nie w formie drukowanej, ale bezpośrednio na ekranie telefonów komórkowych, tak jak to będzie miało miejsce w mających powstać grupach. Grupę pilotażową rejestruje proboszcz lub powołany przez niego administrator parafialny. To bardzo proste. Po zalogowaniu się do NewPastoral należy w panelu sterowania (lub w zakładce „grupy”) kliknąć w przycisk „DODAJ GRUPE PILOTAŻOWĄ”.

grupa pilotażowa zdjęcie

Rejestracja grupy pilotażowej
Etap II

Następnie w formularzu wpisujemy nazwiska oraz adresy e-mail uczestników. Po rejestracji do wszystkich osób zostanie wysłany e-mail z prośbą o aktywację ich kont NewPastoral. Osobiste konto daje możliwość logowania się do NewPastoral zarówno na komórce jak i w przeglądarce internetowej oraz otrzymywania informacji o projekcie. Życzymy udanych spotkań grupy pilotażowej.

Pobierz NewPastoral.net

ze sklepu Google Play lub AppStore teraz!

To jest bezpieczny formularz

Dbamy o Twoją prywatność

Coś poszło nie tak. Prosimy spróbować później.

Nowa Aplikacja NewPastoral jeszcze nie jest dostępna.

Premiera planowana jest na styczeń 2018 roku

Zapraszamy już nie długo :) !

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej