grupa pilotażowa zdjęcie

Gospodarz
małej grupy domowej

Grupy NewPastoral spotykają się w domach. Osobę, która przyjmuje u siebie grupę nazywamy „gospodarzem”. Jak zostać gospodarzem? To proste. Wystarczy zastosować regułę „dwóch przyjaciół”, to znaczy zaprosić do siebie przynajmniej dwóch przyjaciół czy znajomych (oczywiście można więcej) a NewPastoral (dostępna również w aplikacjach mobilnych dla systemów Android oraz iOS!) dostarczy wszystkie materiały potrzebne do przeprowadzenia udanych spotkań. Kawa, herbata czy coś słodkiego z pewnością nie popsują nastroju. Pierwszym krokiem jest jednak przesłanie na adres parafii swojego zgłoszenia. Można to uczynić wypełniając ulotkę rozdawaną w kościele lub na naszej stronie NewPastoral. Poniższy schemat pokazuje, jak to zrobić.

grupa pilotażowa zdjęcie

Chcę zostać gospodarzem
małej grupy w mojej parafii

Aby przesłać swoje zgłoszenie za pomocą naszej strony NewPastoral należy kliknąć w przycisk DOŁĄCZ DO PROJEKTU w prawym górnym rogu ekranu i następnie wybrać: „chcę zostać gospodarzem małej grupy” (lub poniżej). Nikt nie może zostać gospodarzem zanim proboszcz nie zarejestruje swojej parafii w NewPastoral. Następnie po wybraniu swojej parafii z listy należy wypełnić pola i przesłać formularz zgłoszenia. Po akceptacji przez parafię, otrzymasz potwierdzenie udziału w projekcie i zaproszenie do utworzenia swojego konta NewPastoral. A nie mówiliśmy, że to proste?

grupa pilotażowa zdjęcie

Akceptacja gospodarza grupy
Etap I

Akceptacji zgłoszenia gospodarza może dokonać tylko proboszcz lub powołany przez niego administrator. W tym celu należy zalogować się do NewPastoral a następnie w panelu sterowania (lub w zakładce „grupy”) kliknąć w przycisk „DODAJ GOSPODARZA”.

grupa pilotażowa zdjęcie

Akceptacja gospodarza grupy
Etap II

W formularzu uzupełniamy dane osoby, która będzie gospodarzem grupy. Po zaakceptowaniu przez proboszcza lub administratora zostanie wysłany e-mail z prośbą o aktywację osobistego konta NewPastoral. Po zalogowaniu się (przycisk "ZALOGUJ" na stronie głównej), gospodarz ma dostęp do pełnej wersji filmów na spotkania swojej grupy oraz możliwość otrzymywania bieżących informacji o projekcie.

Pobierz NewPastoral.net

ze sklepu Google Play lub AppStore teraz!

To jest bezpieczny formularz

Dbamy o Twoją prywatność

Coś poszło nie tak. Prosimy spróbować później.

Nowa Aplikacja NewPastoral jeszcze nie jest dostępna.

Premiera planowana jest na styczeń 2018 roku

Zapraszamy już nie długo :) !

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej