grupa pilotażowa zdjęcie

Zapraszamy
do NewPastoral

Dziękujemy za zainteresowanie projektem NewPastoral. Z myślą o parafiach i ich pasterzach przygotowaliśmy prostą procedurę wdrażania projektu małych parafialnych grup domowych, tzw. pakiet startowy. Wystarczy pozwolić poprowadzić się przez sześć etapów pakietu startowego, by utworzyć w parafii dziesiątki, a może nawet setki małych grup. Ale od czego zacząć?

grupa pilotażowa zdjęcie

Zapraszamy
do NewPastoral

Pierwszym krokiem jest rejestracja parafii przez proboszcza. Zarejestrowanie parafii daje księdzu proboszczowi dostęp do wszystkich informacji niezbędnych do skutecznego wdrożenia projektu. Bez rejestracji nie jest możliwe korzystanie z materiałów NewPastoral. Rejestracja nie jest równoznaczna z pojawieniem się parafii na mapie. Parafia otrzymuje swój marker na mapie na początku kampanii informacyjnej (etap 4). W tym celu należy skontaktować się z NewPastoral. Aby wypełnić formularz proszę wcisnąć przycisk „jestem proboszczem, chcę zarejestrować swoją parafię”. Po otrzymaniu potwierdzenia, ksiądz proboszcz otrzyma przygotowany specjalnie dla niego „zestaw powitalny”. Do zobaczenia na etapie nr 2!

Pobierz NewPastoral.net

ze sklepu Google Play lub AppStore teraz!

To jest bezpieczny formularz

Dbamy o Twoją prywatność

Coś poszło nie tak. Prosimy spróbować później.

Nowa Aplikacja NewPastoral jeszcze nie jest dostępna.

Premiera planowana jest na styczeń 2018 roku

Zapraszamy już nie długo :) !

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej