grupa pilotażowa zdjęcie

Witamy
w NewPastoral

Bardzo dziękujemy za rejestrację parafii w NewPastoral. Z tej okazji, jest nam bardzo miło ofiarować specjalnie przygotowany dla księdza proboszcza „zestaw powitalny”, który umożliwia szybkie zapoznanie się z głównymi założeniami projektu. „Zestaw” daje również uprzywilejowany dostęp do najważniejszych treści, a wśród nich do materiałów dotyczących Ekipy Pilotażowej oraz Kampanii Informacyjnej. Mamy nadzieję, że udział w projekcie NewPastoral stanie się początkiem zupełnie nowego doświadczenia duszpasterskiego w parafii i przyniesie obfite owoce.

grupa pilotażowa zdjęcie

Sześć przykładowych filmów
specjalnie dla księdza proboszcza :)

Spotkania małych parafialnych grup domowych prowadzone są w oparciu o krótkie, kilkunastominutowe filmy, zrealizowane specjalnie dla NewPastoral. Na naszej stronie udostępniamy jedynie ich zwiastuny. Pozostałe treści, to znaczy tekst oraz „recepta na udane spotkanie” udostępniamy bez żadnych ograniczeń. Zapraszamy do obejrzenia pełnej wersji sześciu wybranych przez nas filmów, tak by ksiądz proboszcz mógł wyrobić sobie opinię o przygotowanych przez naszą ekipę materiałach.

grupa pilotażowa zdjęcie

Grupa pilotażowa

Następnym krokiem po rejestracji parafii jest powołanie Grupy pilotażowej. Grupa pilotażowa to kilka osób wybranych przez proboszcza, które wezmą udział w czterech spotkaniach przygotowujących do wdrożenia projektu w parafii. NewPastoral dostarcza kompletny zestaw materiałów na te spotkania. Dzięki formacji uczestniczy posiądą osobiste i praktyczne doświadczenie tego, co następnie zaproponują wspólnocie parafialnej. Następnym zadaniem Grupy pilotażowej będzie przeprowadzenie Kampanii informacyjnej w parafii oraz organizacja zapisów gospodarzy małych grup. Zachęcamy do uważnej lektury udostępnionych poniżej materiałów.

grupa pilotażowa zdjęcie

Kampania informacyjna

Ostatnim etapem jest przeprowadzenie Kampanii informacyjnej. Kampania informacyjna trwa cztery niedziele i jest okresem przygotowania wspólnoty do rozpoczęcia spotkań małych parafialnych grup domowych. Na każdą niedzielę NewPastoral dostarcza: ulotki, afisze, myśli do kazań, ogłoszenia, teksty wyjaśniające oraz fragmenty kilku filmów do wyświetlenia w czasie ogłoszeń parafialnych. Poprawnie przeprowadzona Kampania umożliwia łatwe i szybkie utworzenie od kilkunastu do nawet kilkuset małych grup w parafii. Polecamy zaplanowanie kampanii tak, by rozpoczęcie spotkań grup domowych wypadło na początek Adwentu lub Wielkiego Postu. Życzymy dobrej lektury i do zobaczenia na następnym etapie!

Pobierz NewPastoral.net

ze sklepu Google Play lub AppStore teraz!

To jest bezpieczny formularz

Dbamy o Twoją prywatność

Coś poszło nie tak. Prosimy spróbować później.

Nowa Aplikacja NewPastoral jeszcze nie jest dostępna.

Premiera planowana jest na styczeń 2018 roku

Zapraszamy już nie długo :) !

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej